JAN DVOŘÁK

VÁŠ RODINNÝ FOTOGRAF

Home / Fotografie / MALÁ VIKI

MALÁ VIKI

viki_uvod

Ivču a Petra už možná znáte z dřívějších let, kdy jsem je fotil jako zamilovaný pár a pak jako nevěstu a ženicha. Letos už máme za sebou dvě focení. První ze začátku roku, když měla Ivča bříško a potom když se malá Viktorka narodila. Jsem s nimi už opravdu dlouho, navíc Petra znám už ze školy. Když se nad tím tak zamýšlím tak to je moje nejoblíbenější rodinka, se kterou fotím.

Není to jen o focení, ale i o přátelství. Když k nim jedu fotit, tak vím, že to nebude za hodinu nafocené a jede se domů. Ví to i má partnerka, takže když jsme posledně odjížděl fotit, tak se se mnou loučila se slovy: „Tak ahoj večer“ :) A opravdu dojel jsem až za tmy pozdě večer. Vždycky se seknu na kávičce, něco dobrého smlsnu a hlavně si dlouhou dobu povídáme, vzpomínáme a je to prostě vždy super strávené odpoledne. Poslední věc co jsem u Švestků fotil byla jejich maličká dcera Viki.
U takto malých dětí se mi občas stane, že miminka nechtějí spolupracovat a tak se fotí na vícekrát. Zde tomu nebylo skoro jinak, ale i přes to, že se Viki nechtěla „usmívat“ do objektivu jsme nakonec vše zvládli. Viktorka to krásně proplakala, ale byly i momenty, kde jsme byl připravena  fotil. Potom jsme byl i u koupání, které se Viki moc líbilo a tak jsme fotil pár snímečků taky:) Na výsledek se můžete mrknout zde v galerii.

PRO NEJNOVĚJŠÍ AKTUALIZACE MĚ SLEDUJTE PROSÍM I NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

>> <<